O nas

Witaj internetowy Podróżniku!:)


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!


TONY HALIK - podróżnik, odkrywca, "Biały Indianin", dziennikarz, pisarz, operator filmowy, fotograf, pilot, żeglarz, prawdziwy Polak i sympatyczny, życzliwy człowiek. To właśnie Jemu poświęcony jest ten serwis, Jego niezliczonym wyprawom, wędrówkom, podróżom i przygodom...

Dzięki uprzejmości Pani Elżbiety Dzikowskiej oraz Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika Oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu gromadzimy na bieżąco materiały i informacje, które służą do ciągłej rozbudowy tejże strony. Jeśli i Ty, Szanowny Internauto, chciałbyś w aktywny sposób uczestniczyć w tych działaniach i współtworzyć oficjalny serwis o Tony'm Haliku - zapraszamy do współpracy!

Wyślij e-mail na adres: kontakt@tonyhalik.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego

 

Pozdrawiamy życząc szerokiej drogi i udanych wojaży!

 

Zespół pracujący nad www.tonyhalik.com tworzą:

Magdalena Nierzwicka - kustosz Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika, Oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu
e-mail: kulturypozaeuropejskie@muzeum.torun.pl

Krzysztof Sondej - opracowanie angielskiej wersji językowej serwisu
e-mail: admin@tonyhalik.com

Dariusz Garus - webmaster
e-mail: dariusz.garus (małpa) góglowskimail

Krzysztof Sondej - admin
e-mail: admin@tonyhalik.com

Cóż, przyznaję się, iż pomysł powołania do życia serwisu www.tonyhalik.com zrodził się w mojej głowie:) Nie doszłoby jednak do jego realizacji, gdyby nie pomoc, zaangażowanie i życzliwość wyżej wymienionych osób, którym serdecznie DZIĘKUJĘ!:)

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA za akceptację mojego pomysłu oraz udostępnienie materiałów źródłowych kieruję do Pani Elżbiety Dzikowskiej oraz Pana Marka Rubnikiewicza - Dyrektora Muzeum Okręgowego w Toruniu.