Witaj internetowy Podróżniku!:)


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!


TONY HALIK - podróżnik, odkrywca, "Biały Indianin", dziennikarz, pisarz, operator filmowy, fotograf, pilot, żeglarz, prawdziwy Polak i sympatyczny, życzliwy człowiek. To właśnie Jemu poświęcony jest ten serwis.  Jego niezliczonym wyprawom, wędrówkom, podróżom i przygodom...


Dzięki uprzejmości Pani Elżbiety Dzikowskiej oraz Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika Oddział  Muzeum Okręgowego w Toruniu gromadzimy na bieżąco materiały i informacje, które służą do ciągłej rozbudowy tejże strony. Jeśli i Ty, Szanowny Internauto, chciałbyś w aktywny sposób uczestniczyć w tych działaniach i współworzyć oficjalny serwis o Tony'm Haliku - zapraszamy do współpracy!

Wyślij e-mail na  adres: kontakt@tonyhalik.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego

 Pozdrawiamy życząc szerokiej drogi i udanych wojaży!


------------------------------------------------------------------------------

Gorąco polecamy i zapraszamy do obejrzenia

odcinków z cyklu "Pieprz i wanilia" !

-------------------------------------------------------------------------------

Aktualności

  • Nowa Zelandia to państwo położone w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego, 1600 km na południowy wschód od Australii. Naturalną szatą roślinną kraju są wiecznie zielone lasy podzwrotnikowe pokrywające większą część jego powierzchni.
  • Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcieliby tak jak Tony Halik realizować swoje lotnicze marzenia oraz cele i zostać pilotem. Z początkiem października rozpoczął swoją działalność serwis internetowy ChceLatac.pl , na którego stronach znaleźć można ogłoszenia o szkoleniach i kursach lotniczych organizowanych na terenie całej Polski.
  • Od 10 września do 28 listopada 2010 r. w Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika prezentujemy wystawę fotografii Jędrzeja Majewskiego przedstawiających współczesne aspekty życia Iban.
  • Od 25. czerwca do 29. sierpnia 2010. roku w Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika obejrzeć można wystawę fotografii Marka Czarneckiego, ukazujących najbardziej wyjątkowe i urokliwe miejsca w Toruniu.
  • Od 17. kwietnia do 20. czerwca 2010 w Muzeum Podróżników im. Tony'ego Halika prezentowana będzie wystawa poświęcona działalności Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zapraszamy!

Więcej aktualności